CrossDance se vrátil z ME WADF V Moskvě opět úspěšně!
24.03.2019 14:15
Počet zhlédnutí: 4020
PDF E-mail Print

Tanečníci z CrossDance Kolín mají za sebou 3 dny naplněné tancem na ME WADF v Moskvě. Soutěže se účastnilo několik tisíc tanečníků z 19 zemí. Soutěžní den trval každý kolem 16 hodin, první soutěže začínaly po sedmé hodině ranní moskevského času (tedy po páté ráno našeho času) a končily po půlnoci… Kolíňáci proměnili 19 startů týmů v 19 medailových umístění. Mezi evropskou špičkou se prosazovali i naši sólisté. V minikids zářila malá Meliska Antošová, mezi mladšími dětmi Michaela Nezbedová a Ella Heroutová, starší dětské kategorii vévodila Veronika Martínková a Natálie Sedláčková, v juniorech kovy nejcennější získaly Alžběta Kvapilová a Luisa Klímová. Ta získala také jediný titul MISTRYNĚ SVĚTA, který se na soutěži v Moskvě uděloval (za sólovou salsu) – všechny ostatní soutěže byly v rámci evropského šampionátu. V mládeži nejúspěšnějšími Kolíňačkami byla Natálie  Romportlová a Anna Nemčoková (současně tanečnice a trenérka CrossDance), obě studentky na tan. konzervatořích. V sólových disciplínách startovalo až 50 tanečníků v základních kolech, o to víc si medailových umístění a titulů našich dětí ceníme. Naši starší tanečníci se den před soutěží ještě zúčastnili tanečního workshopu s ruským trenérem Alexandrem Sokolovem. A milé bylo i ocenění od hlavní organizátorky, která pro 3 vybrané kolínské tanečnice připravila poukaz na profi soutěžní líčení a česání (Natálie R., Alžběta K, Michaela N. – díky úspěchům na předchozích moskevských šampionátech). Gratulujeme všem sólistům i týmům a děkujeme všem, kdo dětem fandil!

Naďa Eretová
Taneční klub CrossDance Kolín

Obrázky

K_vyhlašování Anička (2) J_vyhlašování children (6) N_vyhlašování (2) O_vyhlašování týmy (2) O_vyhlašování týmy (3) O_vyhlašování týmy (4) E_medvědi 20190317_232514 G_2soutěžní sál (6) G_1soutěžní sál (7) H_malé tanečnice (6) J_vyhlašování children (2) I_ vyhlasování_Bety4 (6) J_vyhlašování children (5) J_vyhlašování children (9) M_Vyhlašování Luisa Klímová MS (5) A_letiště (1) B_exkurze (3) C_focení (7)