Bčko stále na vrcholku tabulky | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de

Bčko stále na vrcholku tabulky

Předposlední kolo pro kolínský prvoligový tým nedopadlo podle očekávání, ale pozici favoritů si zatím udrží.
14.03.2016 07:04
Počet zhlédnutí: 2535
PDF E-mail Print

Vembloudi si trochu zkomplikovali pozici do posledního kola, když se jim o víkendu nepodařilo porazit obě družstva. První zápas proti Brnu odehráli Vemloudi v celkové pohodě a bez nečekaných zvratů. Po celou dobu zápasu si udrželi minimálně šesti košový náskok.

VKC B - Brno B 28:18 (16:10)

Ve druhém zápase proti domácímu Znojmu se opět odrazil problém letošní sezony a to počet hráčů. V 10. minutě prvního poločasu němel zraněnou Katku Motákovou kdo vystřídat a tak hrálo Bčko v 7 hráčích. Vyrovnanou hru 19:19 narušily před koncem zápasu dva koše ze strany domácích a Kolín už nestihl zareagovat. Diváci si alespoň užili kuriozní koš v podání kolínské hráčky Moniky Vítové, kdy nahrávka od půlky na hráče pod košem padla do koše.

VKC B - Znojmo B 19:21 (10:11)