ČESKO - KOREJSKÝ SPORTOVNÍ DEN - článek o akci, fotky
09.10.2015 17:56
Počet zhlédnutí: 7628
PDF E-mail Print

V sobotu 19.9.2015 se v pražské Sportovní hale konal již poněkolikáté česko-korejský sportovní den. Jedním z hlavních pořadatelů byl náš mistr Lee a program byl opravdu bohatý.

Při hrách se bavili všichni, Češi i Korejci, děti i dospělí. A v čem se soutěžilo? Mimo jiné to byl například minifotbálek, házení na baskeťácký koš, páka, 10 m běh, týmový běh, švihadlo, či volejbalový "bagr". Odměnou pro vítěze byly medaile a skvělá korejská rýže.

K vidění bylo navíc vystoupení profesionálního exhibičního týmu taekwondo WTF - MOOHWA pod vedením Ondry Havlíčka z klubu Sejong, jehož se zúčastnilo i pár našich Taehaňáků. Pro každého návštěvníka byl připraven oběd v korejském stylu a v závěru celé akce proběhla tombola o velmi hodnotné ceny: mobilní telefony korejských firem, plazmová televize, korejské potraviny apod. Hlavní cenou byla letenka do Koreje.

Věříme, že jste si sportovní den užili, a těšíme se opět na příští rok!