JUNIOŘI PRVNÍ NA MEZINÁRODNÍM TURNAJI NA SLOVENSKU | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de

JUNIOŘI PRVNÍ NA MEZINÁRODNÍM TURNAJI NA SLOVENSKU

V pátek 6.9.2019 se kolínští junioři vydali na cestu do slovenských Levic, kde se zúčastnili mezinárodního turnaje. Junioři se postupně utkávali s týmy ze Slovenska a Maďarska. K prvnímu utkáni junioři nastoupili ještě v pátek po šestihodinové cestě vlakem proti týmu ze Žiliny. Začátek zápasu byl ze strany kolínských medvědů vlažný a proto v poločase prohrávali o 12 bodů. Po poločasové přestávce na hřiště přišel úplně jiný tým a potvrdil svoje kvality. Díky tvrdé práci v obraně se kolínští medvědi mohli radovat z konečného výsledku 89:68 ve svůj prospěch. K druhému zápasu junioři nastoupili v sobotu proti maďarskému týmu Szolnok. Zápas měl stejný vývoj jako předchozí utkání, když vstoupili do prvního poločasu velmi nekoncentrovaně a v domnění, že to půjde samo. V druhém poločase se koncentrovali a i z toho plyne jasný výsledek 91:69 v prospěch medvědů. Ke třetímu utkaní se junioři utkali proti domácím Levicím. Zápas byl od začátku až do konce velmi fyzicky náročný a to se postupem času i projevovalo na výkonech kolínských medvědů, kteří hráli v užší rotaci než domácí Levice. V utkání nakonec zvítězili domácí, když jim v závěrečných minutách zbylo vice sil, než juniorům z Kolína. Konečné skóre 82:81 ve prospěch Levic. Ve čtvrtém utkání jsme se utkali s týmem Székesfehérvár. V tomto utkání junioři věděli, že jim stačí výhra, aby skončili první na mezinárodním turnaji. To maďarský tým nechtěl dovolit a tak kolínským medvědům nedal nic zadarmo. S přibývajícím časem se však ukázala síla medvědů, kteří se mohli radovat z vítězství 90:56. Kolínský tým tedy obsadil první místo na mezinárodním turnaji. Nejužitečnějším hráčem kolínských medvědů se stal Filip Somberg. Nejužitečnějším hráčem celého turnaje se stal také kolínský medvěd Lukáš Vacek.
19.09.2019 09:24
Počet zhlédnutí: 10864