DALŠÍ VÝHRA NAD PRVOLIGOVÝM SOUPEŘEM | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de

DALŠÍ VÝHRA NAD PRVOLIGOVÝM SOUPEŘEM

Basketbalisté Kolína uspěli i ve druhém přípravném utkání, když porazili Basket Košíře 118:76.
03.09.2018 08:42
(Aktualizováno: 3.9.2018 08:42)
Počet zhlédnutí: 11089
PDF E-mail Print

Medvědi se i ve druhém přípravném utkání představili na domácí palubovce a soupeřem jim byl opět tým z 1. ligy, tentokrát Basket Košíře.

Kolínští hráči hned od úvodních minut měli utkání pod kontrolou. Poločasové vedení 61:32 bylo více než zasloužené. Střelecky zazářil Michal Vocetka, který zapsal 35 bodů, když proměnil celkem 9 tříbodových střel. Trenér Beneš opět zapojil do hry i trojlístek kolínských odchovanců Vacka, Kosíka a Mertu.

Body: Vocetka Michal 35, Thompson Alex 18, Dlugoš Theodor 13, Walton AJ 12, Pajović Miloš 12, Číž Adam 9, Hendrych Daniel 9, Machač David 7, Kosík Lukáš 3, Vacek Lukáš a Merta Tomáš

Pavel Beneš: Dnešním utkáním jsme završili první část naší přípravy. Tato část neproběhla úplně podle mých představ. Jsme stále bez tří hráčů základní rotace, kdy kluci byli, či jsou zranění. V nejbližších dnech bychom již ale měli trénovat ve větším počtu hráčů a tím začít více pracovat na basketbalových věcech.