V Českém Poháru končíme ve čtvrtfinále | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de

V Českém Poháru končíme ve čtvrtfinále

Kolín se dostal mezi nejlepších 8 týmů Českého Poháru. Nad jeho síly byli basketbalisté Pardubic.
01.02.2018 14:41
(Aktualizováno: 1.2.2018 14:41)
Počet zhlédnutí: 11745
PDF E-mail Print

Statečně bojovali, i když jim znovu chyběli důležití hráči základní sestavy. Ale na to, aby překvapili druhý nejlepší tým ligy přeci jen něco chybělo. Pohodlný bodový polštář z prvního zápasu východočechům stačil k tomu, aby v Geosan Areně odehrál vyrovnané utkání. A přesně tak tomu bylo. Začátek sice patřil kolínským medvědům, avšak pardubičtí si ujet vlak nenechali a sedmibodový náskok stáhli do konce první čtvrtiny a poté již vedení nepustili.

Druhý zápas čtvrtfinálového duelu tedy vyzněl lépe pro hosty, které ještě jednou čeká výlet do města plného roviny. Pomstít se za dvě pohárové prohry můžou kolínští basketbalisté v ligovém utkání, které bude na programu 14.2.

Pavel Beneš: „My jsme šli do zápasu s cílem vyhrát, to byl náš cíl a nechtěli jsme se ohlížet, o kolik musíme vyhrát, abychom přes Pardubice postoupili. Zápas se lámal až ve 4. čtvrtině, takže si myslím, že hráči udělali pro úspěch maximum, bohužel, Pardubice těžili z větší rotace a proměňovali svoje střely s velkou úspěšností. Pardubicím gratuluji a přeji hodně štěstí ve Final 4  Českého poháru.“

Body Kolín: Skinner Lee Edward 23, Číž Adam 14, Horák Ladislav 10, Dokoupil Petr 9, Machač David 9, Vocetka Michal 9, Bakić Bojan 7, Bálek  David 0, Harčár Pavel 0, Zahradníček Filip 0

Body Pardubice: Spearman Brandon 22, Pandula Dušan 18, Kohout Ondřej 11, Kent Jackson 10, Půlpán Viktor 8, Martin Scott 7, Potoček Josef 7, Švrdlík Kamil 6, Welsch Jiří 4, Nečas Radek 1

STŘELBA 3B. 22/6:33/12 STŘELBA 2B. 35/22:46/25 TH 21/19:12/8 doskoky 30:43 CHYBY 15:21ROZHODČÍ Hošek Jan, Kapaňa Lukáš, Karafiát Kamil KOMISAŘ Ringsmuth Zdeněk POČET DIVÁKŮ 450