Prohra v Pardubicích | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de

Prohra v Pardubicích

Ve čtvrtfinále Českého poháru jsme zavítali na horkou půdu do Pardubic. V prvním zápase jsme východočeskému soupeři podlehli 83:55.
18.01.2018 09:23
Počet zhlédnutí: 11174
PDF E-mail Print

Do zápasu nastoupilo pouze deset hráčů, včetně nováčka v dresu A týmu Filipa Zahradníčka, který okusil, jaké to je nastoupit v prvním týmu. Po tři čtvrtiny jsme s Pardubicemi dokázali držet krok, dokonce jsme vyhráli druhou čtvrtinu, avšak definitivně se BC Geosan Kolín nechal zlomit v poslední části. Tu prohráli kolínští basketbalisté výsledkem 18:2.

V kolínském dresu nenastoupili Šafarčík, Bálek a Bratčenkov, tudíž trenér Pavel Beneš musel točit úzkou sestavu. „Šli jsme do zápasu s cílem uspět, na druhou stranu máme v lednu náročný program, kdy odehrajeme osm utkání, proto jsme chtěli rozdělit minutáž i na hráče, kteří nedostávají v Kooperativa NBL tolik šancí,“ uvedl trenér Kolína Pavel Beneš.

„Do třetí čtvrtiny jsme byli vyrovnaným soupeřem, pak nám ale Pardubice odskočily a hráči už těžko hledali morální sílu na zvrat. Porážka o 28 bodů je zasloužená,“ dodal.

Odvetné utkání je naplánováno na středu 31. ledna v Geosan Areně. Dokáží kolínští medvědi stáhnout obrovské manko?

Body: Kohout 19, Kent 14, Pandula 13, Půlpán 12, Martin 7, Švrdlík 7, Potoček 5, Welsch 4, Nečas 2 – Machač 16, Skinner 10, Pajovič 9, Dokoupil 6, Harčár 5, Číž 4, Bakič 3, Horák 2. Průběh: 28:13, 44:33, 65:53.