A tým bojoval s Jihočechy | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de

A tým bojoval s Jihočechy

Po vynechaném zápase se utkal Kolín v 7. kole proti Sokol České Budějovice opět v Přelouči. Náš tým se sešel téměř v plné síle a na hře to bylo znát. Vítězství soupeř nedostal zadarmo.
26.01.2016 07:08
Počet zhlédnutí: 2903
PDF E-mail Print

Od začátku byl zápas divácky zajímavý a napínavý. Náš tým se sešel téměř v plné sestavě a na hře to bylo vidět. Hned ve 3. minutě prvního poločasu jsme stříleli třetí penaltu. První neúspěšně, další dvě již proměnila zkušená hráčka Denisa Čejková, která v zápase předvedla ještě několik úspěšných akcí. Bohužel následovaly dva koše z dálky od Budějic. Při nepolevující bojovnosti zejména mužské části v soubojích o míč, jsme se v poločase přiblížili soupeři na 14:16. Bohužel druhý poločas se lépe vyvedl Budějovicím. VKC dalo za druhý poločas už pouze 3 koše. Smůlu měl i ve zranění hráček. I přes početné obecenstvo fanoušků VKC podlehl jihočeskému týmu 17:26.

Nejlepší střelci VKC: Čejková Denisa 7, Čermáková Radka 6, Šimek Jan 3