Kooperativa NBL v listopadu | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de

Kooperativa NBL v listopadu

V měsíci listopadu se kolínští fanoušci mohou těšit na tři utkání Kooperativa NBL v hale Spojů.
02.11.2015 15:12
(Aktualizováno: 3.11.2015 15:12)
Počet zhlédnutí: 14382
PDF E-mail Print

Kolínští Medvědi se na domácí palubovce představí v sobotu 7. listopadu proti Ariete Prostějov, ve středu 11. listopadu se střetnou s MMCITÉ Brno a v sobotu 21. listopadu s Lions Jindřichův Hradec.

Na každém utkání v hale Spojů čekají kolínské příznivce kromě sportovního zážitku také další lákadla. Pro děti je už tradičně připravená LEGO soutěž (O přestávce mezi 1. a 2. čtvrtinou jsou vylosovány 3 děti. V poločase dvě dostanou malou stavebnici LEGO a jeden výherce získá velkou stavebnici.), divácká soutěž (Roztleskávačky vhodí mezi diváky 3 míčky. Dva držitelé míčků vyhrají PIZZU, majitel zvlášť označeného míčku bude hrát o mobilní telefon lenovo A328, který získá, když za 45 sekund vstřelí dva koše z půlkruhu, 2 trestné hody a 1 koš z tříbodové vzdálenosti.) a vystoupení roztleskávaček z taneční skupiny Srdíčko. Už ze druhého domácího utkání si šťastný výherce odnesl televizor LG. Nesmíme zapomenout ani na tři trička s logem klubu, která na každém zápase vhodí do hlediště naše roztleskávačky.

Všechna utkání Kooperativa NBL v hale Spojů začínají v 17:45 hodin. Pokud si fanoušci nepořídili permanentku a nechtějí stát frontu u pokladny, můžou využít předprodeje vstupenek, který probíhá vždy týden před utkáním v Městském informačním centru (ulice Na Hradbách).

Přínivci kolínského basketbalu mají možnost sledovat svůj tým i na palubovkách soupeřů. Všechna utkání jsou vysílána on-line na tvcom.cz. V nadcházejícím měsící Kolín zajíždí do Svitav (4. 11.), Děčína (18. 11.) a Opavy (28. 11.).