TURNAJ O POHÁR STAROSTY MĚSTA JINDŘICHŮV HRADEC | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de

TURNAJ O POHÁR STAROSTY MĚSTA JINDŘICHŮV HRADEC

Kolínští basketbalisté obsadili 2. místo na turnaji O pohár starosty města Jindřichův Hradec.

Lions Jindřichův Hradec – Iskra Svit 96 : 109

Kolínský tým v sobotu odehrál své první utkání na turnaji v Jindřichově Hradci. Jeho soupeřem byl slovenský Svit. „Pro nás to byl v přípravě první pořádný zápas. Svit má kvalitní tým. V sestavě má šest cizinců,“ řekl trenér Predrag Benáček.

Kolín vyhrál první čtvrtinu, ale druhá desetiminutovka patřila soupeři. „Svit nám v této části zápasu dělal problémy,“ přiznává kolínský kouč. Ve třetí čtvrtce Kolínští přitvrdili a svůj výkon zlepšili. Nepříznivý stav se jim ale otočit nepodařilo. Svit si na turnaji připsal druhé vítězství.

„Jsem spokojený s naším výkonem ve třech čtvrtinách. Ve druhé čtvrtině jsme nehráli dobře. Utkání jsme prohráli na doskoku,“ zhodnotil zápas Predrag Benáček.

Body Kolína: Barnes 17 (4 doskoky), Ličartovský 14, Fields 12 (12 asistencí), Koranda 12, Horák Ladislav 10 (4 dosk.), Machač 8 (5 dosk.), Zuzák 6 (1 dosk.), Treml 4, Kamarunas 3 (5 asist.), Holý 2, Sýkora 0, Horák Lukáš 0, Jiránek 0

S Jindřichovým Hradcem bojoval Kolín o druhé místo. Kvůli zdravotním problémům nemohl do utkání nastoupit Láďa Horák. Kolíňáci se ujali vedení hned na začátku a drželi si ho téměř po celý zápas. Jindřichův Hradec porazili 99:96 a s bilancí jedna prohra a jedna výhra  obsadili na turnaji  druhé místo. „Utkání jsme měli od první do poslední minuty pod kontrolou. Hráli jsme líp než včera. S naším výkonem jsem spokojený,“ zhodnotil duel trenér Predrag Benáček.

Body Kolína: Machač 24 (3 doskoky), Fields 21 (11 asistencí), Barnes 12 (4 dosk., 2 asist.), Zuzák 11 (6 dosk.), Koranda 10 (3 dosk.), Kamarunas 10 (3 dosk., 2 asist.), Treml 7, Ličartovský 4 (3 asist.), Sýkora 0, Horák Lukáš 0, Holý 0, Jiránek 0