Vembloudí "B" vede tabulku | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de

Vembloudí "B" vede tabulku

V neděli 8.11. vyrazil tým VKC B na 2. kolo do Brna. Zde se utkal nejprve se Znojmem a poté s domácím Brnem.
09.11.2015 09:49
(Aktualizováno: 24.11.2015 09:49)
Počet zhlédnutí: 3213
PDF E-mail Print

V něděli 8.11. vyrazil tým VKC B na 2. kolo do Brna. Zde se utkal nejprve se Znojmem a poté s domácím Brnem. První zápas s týmem Znojmo Modří Sloni začal lépe pro Znojmo, které bylo rozehřáté po předchozím vyhraném zápase s Brnem. Kolín měl v prvním poločase problém hlavně s přesností přihrávek a doslova školáckými chybami při bránění donášek. Vyvážený souboj, ve kterém si hráčka Znojmo dokonce zranila zub, skončil v poločase lépe pro Kolín, 10:8. Ve druhém poločase bylo znát, že si náš tým na hru Znojma více zvykl a hra byla plynulejší. Žádné velké drama se již nekonalo, VKC porazilo Znojmo 26:18.

Druhý zápas, a především první poločas, se nesl opět v duchu velmi vyrovnané hry. Skóre zápasu otevřel střelou z dálky náš Michal "Kozy" Kozák až v 5 minutě. Poté už každý koš VKC následoval koš Brna a naopak. Před koncem prvního poločasu se zranil náš hráč Kozy. Poločas dohrál, do druhého poločasu však již nemohl nastupit. Díky tomu, že VKC nemělo kluky na střídání, druhý poločas jsme hráli v oslabení. Většinou to znamená, že tým nemá moc šancí vyhrát, tentokrát to však neplatilo. Trojice Tom Martínek - Denda Čejková - Terka Paďouková předvedli skvěle sehraný tým. Kolín porazil Brno v 7 hráčích 23:13. Že by zápis do historie klubu? :-)

Nejlepší střelci: Zdeny Milichovský (zároveň vede celkovou tabulku střelců ligy s 27 koši) , Denda Čejková, Michal Kozák.