10 medailí z MS v synchro dance v Olbii na Sardinii | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de

10 medailí z MS v synchro dance v Olbii na Sardinii

Obhajoba 2 ZLATÝCH MEDAILÍ z roku 2014 se podařila na výbornou - CrossDance získal na Sardinii hned 6 ZLATÝCH, 1 STŘIBRO a 3 BRONZY.
21.12.2015 17:16
Počet zhlédnutí: 3746
PDF E-mail Print

TK CrossDance vyyjel na Sardinii s velkou výpravou. Tanečníků bylo přes TŘICET a k tomu ještě několik rodičů jako doprovod. Pro děti dobrodružná cesta nočním trajektem byla zakončena vyloděním na sluncem prozářeném pobřeží Sardinie. Ubytování našel tým stejně jako vloni v malém rodinném penzionu a všichni si po dlouhé cestě odpočinuli v mořských vlnách. Sardinie nás přivítala 35 stupni, bílými pláženi a nádherným mořem. Tanečníky ale čekala náročná klání - a mořské dovádění vystřídal trénink. Druhý den od rána se pak konaly soutěže. Startovní listina byla dlouhá - v týmech kolem 20 a v duetech až 57 soupeřů. Atmosféra ale vřelá - velká hala s blížícími se finálovými koly bouřila čím dál více. ZLATO children týmu, ZLATO a STŘÍRBO juniorskému týmu - takováto umístění korunovala první soutěžní den. Česká hymna zazněla hned 2x a naše děti se staly miláčky publika.

Druhý den soutěžila formace - opět získala postup do finále a nakonec svůj taneční souboj také zakončila ZLATOU MEDAILÍ. V podvečer začínaly soutěže světového poháru v show dance. I tam jsme měli svoje 2 želízka v ohni. Starší a mladší juniorky podaly svůj nejlepší výkon a ZLATO A BRONZ bylo pět doma! Maminky doma u televizí (internetový přenos fungoval po celou dobu soutěží) bouchaly šampaňské a v Olbii se také slavilo. Ale ráno nás čekaly opět soutěže, takže oslavy byly krátké...

Poslední soutěžní den startovaly nejobsazenější soutěže synchro duet. V juniorech se z 57 dvojic dostaly naše 2 do finále....(4. a 7. místo), v dětech nám opět zacinkaly medaile - Luciana Kučerová s Rozálkou Rácovou obsadily 3. místo a TITUL MISTRYŇ SVĚTA si hrdě odvážely Natálie Sochorová a Aneta Michnevyč. Ačkoliv unaveni po 5 kolech dnešních soutěží - některé juniorky se ještě připravovaly na soutěže show dance. Nakonec ZLATO pro Oli Neumannovu a Adélu Bukačovou v show duetu a BRONZ pro Oli v show sóle.

Byli jsme rádi, že nedělní soutěže končí tak pozdě - a že tedy musíme zůstat na Sardinii ještě jednu noc a den. Do odjezdu v PO večer jsme si pak užívali odpočinek opět na pláži a ve vlnách...

Děkujeme všem sponzorům, kteří nám s náročným výjezdem pomohli...